Lukabike: Novinky

Novější příspěvky najdete na nové verzi našeho webu.... www.lukabike.com

Pařížské putování 1.6.2011

iluKonečně, skoro po měsíci jsme zpracovali tuny fotek a roztřídili je. Takže finální výběr, 180 kousků je v galerii :)

Fotky zde
Článek

Endomondo 28.5.2011

iluOba testujeme Endomondo. Zatím se to tváří slušně, ale jak poznamenala Luka, má to dvě obrovské mouchy: Nezapne-li se aplikace, měření nefunguje. Nezapnou li se GPS, měří to jen čas :) Moderní technologie, to je metla lidstva :D

http://www.lukabike.com/zen/2011/krkonose-z-kopce/

Vltava 16.5.2011

iluJak si přivodit pěknou letní náladu? Jet se cachtat na vltavské vlnky :) Pohodový víkend.

Fotky zde

2011 20.1.2011

Tak válíme si šunky, víc na vodě, než na kole. Ale minimálně co je nového: zprovozňuju zase Vižlíka, včera dorazilo sedlo. Plánuju ho předělat na silniční speciál... jinak probíhá plánování akcí na letošek... doufejme, že těch cykloakcí bude víc, než loni. To byla slabota... Tak všem opožděně do nového roku: BAJKU ZDAR! :)

Salza 26.-29.8.2010

iluVíkendovka na rakouské řece. Parádní akce, kde nám počasí předvedlo pěknou škálu svých nálad, od sluníčka, vedra, nízkého stavu vody, přes mlhu, přeháňky, bouřku, zimu, přívalový déšť a povodeň. Pátek jsme jeli 35km z Wildalpenu do Weiberlaufu, v sobotu "Klause" a v neděli nám Enži zhatila velká voda. Takže snad příště...

Fotky zde

Francie 6.-16.6.2010

iluVýlet za teplem, sluníčkem, rozmarýnem a francouzskými báječnými svačinkami u pekařů :) Jó..a taky za ježděním a chozením po krásné jižní Francii...

Více povídání a fotky zde

Prague Girls Rides 28.4.2010

iluTak dnes jsme prvním usnesením a ujetím prvních společných kilometrů založili doufejme že pravidelné dívčí spanilé jízdy. Takže podmínek k účasti je hned několik: pouze pro samičky, pomalé a nikam nespěchající. Teorie je každou středu, sraz dle lokality vyjížďky. Info se objevuje na čembafóru, nebo po FB se info volně šíří :) Žádné chrcení není dovoleno...

Galerie zde

ČeMBA víkend u Brtnice 23.-25.4.2010

iluMorbidní víkend, po kterém nás bolí úplně všechno. Ale jsme spokojení: bezva banda, Juliho pětihvězdičkové pohoštění, super ježdění, zatraceně kopcovitá Vysočina a prostě... Víkend s Čendou, jistota dobře využitého času.
Za exoty jsme byli jen v sobotu, kdy Habib láskyplně objal jeden šutr a Luka nalítla na stokrát nalíčený špek "V pohodě, je to mělký, všichni to dali!" (a skončila po náboje v louži se žábama, s mokrýma tretrama a videem s peprným vlastním komentářem. Pokud se ono podaří získat, dám ho sem :)

Galerie zde

Singltrek v Novém Městě p.Smrkem 18.4.2010

iluBáječná neděle strávená v sedle na ještě báječnějším trailu. Absolutní nadšení, absolutní bajkování. A těm, co tvrdí, že je to "sterilní" stezka doporučuju, ať zvednou své zkostnatělé zadky od počítačů a jedou si to projet! :)

Galerie zde

Tajné info 13.4.2010

iluNové pičičandičky snad už konečně namontuju... A rázem Tryskomyš dostane trochu Lukovský nádech.

Stanoven termín letní dovči. A jestli všechno vyjde, jak si tu malujeme, tak to bude fakt bomba. Víc neprozradím, ale bude to bajkersky zajímavé a rozhodně průkopnické! :) Tak se těšte na letní zpravodajství.

Letos se pokusíme moc web neflákat (narozdíl od posledního roku) :) .

V plánu jsou špeky jak v podobě výletů s Čendou, tak samostatné expedice. Voda i kolo i pěšárna... Všem hezké jarní kilometry přeje Luka.

Velikonoční Otava 2.-4.4.2010

iluHodně strachu, že mělo být hnusné počasí a málo vody. Nakonec to překvapilo, že pršet začlo až cestou domů a voda 5cm nad limitem šla. Dokonce i šlajsny byly jetelné. Loni to bylo jiný kafe, místo 60cm bylo 90 a místo vylejvací obamy jsme měli "jen" Pálavu. Letos to byla procházka růžovým sadem. Děkujeme spolubojovníkům za krásný víkend!

Galerie zde

 

Odemykání Sázavy 27.3.2010

iluPohodová jednodeňka. Plácali jsme se v krásně studené Sázavě, chvílema padaly kroupy, foukal protivítr, voda byla 5cm pod prvním povodňákem. Skoro až moc vody, jak to někdo trefně nazval: "Dobrý, rychle tekoucí volej"...

Galerie zde

 

Brno pěšky 27.-28.2.2010

iluNávštěva jihomoravské metropole - krásný víkend v Brně, plný sluníčka, úspěšného lovu, pohody s rodinou a nasávání první jarní atmosféry. Dojmy? Kromě bordelu po roztátí sněhu kam oko pohlédne a velmi zdláštního mikroklimatu v podchodu pod nádražím to nemělo chybu.

Minigalerie zde

 

PFFffff....f...pf! 22.12.2009

pf

 

Beskydy s ČeMBou 6.-9.8.2009

iluVelmi zajímavé ježdění v zapomenuté oblasti Trojmezí. Pravidelně se vyjížďka sestávala ze šněrování mezi Slovenskem, Polskem a Českem. Nicméně požehnaný kraj a požehnaný lid beskydský spolu s parádní bandou otrlých "elitních" bikerů dokázaly nastolit velmi vysokou laťku. Ideální terén pro testování pevnosti fullů (a u některých z nás i tělesné schránky), výjezdy dlouhé, sjezdy šílené a krajina překrásná. Jediné, co bylo malou šmudlou na tomto úžasném víkendu byla příjezdová cesta k chatě a hospodský, co neměl rád lidi ;)

Reportáž zde
Fotogalerie zde

Krkonoše z kopce 1.8.2009

iluTradice velí dát alespoň jednou ročně tuhle akcičku. Je to pokaždé perfektní, jen letos bylo opravdu vedro, a celkem překvapily ceny za lanovky. Celoplošně 80,- / jízda. Celkem mazec.

Fotogalerie zde

Přípravy na víkend 30.7.2009

Včera jsme od Milana dovezli vidlu, sice ji časem čeká ještě jedna návštěva (za účelem kompletní přestavby na vzduch), ale teď to vypadá, že běhá jako po másle a tak sezonu dojedu na téhle mutaci :)

Doplnění Francie 24.7.2009

Aby někteří neřekli, že fotky z Francie jsou málo bajkerské, přihodila jsem ještě album č.10 jen a jen z fotek, co jsou bikovací a co se nevešly do hlavního výběru. Takže mají vlastní minialbum zde: bikerská galerie

Fotky z prvního "výletu" s Tryskomyší 24.7.2009

iluPár fotek včetně prvního náhledu na Tryskomyš. Tak se kochněte. Něco je rozmazané, světla bylo pramálo a zataženo střídal déšť.

Fotogalerie zde

Vidle jde k panu doktorovi 23.7.2009

Dnes je chudák Tryskomyš bez hlavy...tedy bez vidle. Ta odchází poštovním panáčkem na lehký tuning. Je to sice pěkná hračka, ale to, co od ní očekávám, z ní musí Milan teprve vymámit.

Tryskomyš 17.7.2009

iluDnešního dne jsme adoptovali nového člena rodiny. Původně to měl být pes, ale nakonec padla volba na pořádné kolo, takže Luka se konečně dočkala a pořídila si fulla. Tryskomyš je civilním jménem Merida Trans Mission (tfs 900-D). První zajetí již proběhlo v neděli, iluvyjížďkou do Krčského lesa, kde si Luka užívala terén jako nikdy předtím, jelikož ale pršelo a byla celkově tma jako v pytli, tak fotky zatím nejsou nic moc, a proto je sem nedáváme.

Dojmy? Euforické stavy, neskutečné nadšení, nový pohled na svět... uááááá!

Francie 18.6-1.7.2009

iluJsme trochu lemplové, takže fotky z expedice jsou tu až o 14 dní později, než byl příjezd. No, ale dřív se nedařilo :) tak se pokochejte :)

Fotogalerie zde

Divoká Orlice 16.5.2009

iluJá vím, že to už je několikáté album zase z vody, a že tyhle stránky jsou hlavně o kolech, ale hold nějak se to sešlo. Teď na jaře je ještě voda, pak už bude sucho a bude se jezdit víc na kolečkách. Tak přijměte omluvenku.

Fotogalerie zde

Vltava 8.-10.5.2009

iluTradiční řeka, tradiční termín, nevšední zážitky. Jako ostatně vždycky v tomto skanzenu kuriozit :)

Fotogalerie zde

Velikonoční Otava 10.-13.4.2009

iluNádherné tři dny na perfektní vodě. Povídání i fotky:

Fotogalerie zde

Odemykání Sázavy 27.-28.3.2009

iluSvátek pro vodáky a také pro nás. Úžasný víkend strávený na vodě. To je poprvé, co jsme jeli Sázavu, že vážně tekla. Nu, 196cm a 80kubíků průtok na vodočtu v Nespekách, to hovoří za vše :)))

Album zde.

Návrat z hor 18.3.2009

iluPár snímků z prodlouženého víkendu v jižním Tyrolsku. Počasí krásné, sníh nádherný, spálili jsme si nosy, přivezli si skvělý parmezán a ještě lepší speck :)

Fotky

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2009!!!!!! 18.12.2008

Všem návštěvníkům našich stránek, kamarádům bikerům i všem ostatním přejeme to nej nej nej, spoustu šťastných kilometrů bez nehod, hodně vody v řece a především hodně zdraví!!

ilu

Luka & Habib (foceno při Vánoční Sázavě 20.12.2008)

PS: www.zachrantejeziska.cz

Rio Botičo 19.10.2008

iluPozdě, ale přeci. Galerie z této zajímavé akce, je na světě :)

>> Galerie

Nový vzhled 12.11.2008

Tak když už nejezdíme, aspoň ladím web :) snad se nový vzhled bude líbit :)

Je možné, že najdete nějakou chybičku, tak kdyby jo, písněte mi :) Díky předem!

Sportlife 6.-9.11.2008

iluPomáhali jsme ČeMBě během prezentace na Sportlife 2008. Velmi příjemný prodloužený víkend! Hlavní díky patří Scottymu a Táně za jejich úžasné ubytování, Skibíkům, Shocarťákům, Meridiánům a samozřejmě celému týmu stánku ČeMBy. Bez nich by to nebylo takové :)

Omluvenka 29.9.2008

Kola visí na hřebíčku. Z důvodu dlouhodobého marodění není možné zahájit sezónu 2008. Takže dá se říct, že jsem kolo pro letošek definitivně odpískala. Doufám, že se do konce roku ještě zadaří se alespon projet kolem baráku.

Věnujeme se pohodové chůzi a výletům. Abysme úplně nezakrněli. Snad doplním nějaká fota z poslední doby :)

Král je mrtev, ať žije královna! 28.7.2008

iluSeznamte se s naší holčičkou, aneb Vižlík našel konečně partnerku, Angelínu. Toto je nová Habibova "přítelkyně" a družka Vižlíka, budou krásně ladit :) Stříbrno-perleťovou Angelínu s jejími 1622 gramy a 18 palci výšky nám přinesl čáp v neděli 27.7. Oficiálně by to měl být první rám této barvy dovezený do ČR :) Héč! ;)

Držíme palce, ať se co nejdřív podaří postavit pojízdný kus. Něco má poděděné, něco nové, tak uvidíme, jaká z ní vyroste pěkná slečna :)

Úmrtní list 15.7.2008

iluHluboce zarmouceni oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás navždy opustil náš drahý a milovaný služebník, přítel a kamarád

SPYDER

zemřel v pátek 11.7.2008, po těžkém zranění, ve věku nedožitých 7 let.

Jménem pozůstalých:

Habib (registrovaný partner , právoplatný majitel a jezdec) a Luka (spoluživitelka, ošetřovatelka a dvorní leštič)

Vzpomínáme.

PS: poučení pro příště: zbytečně nemejt. To, kde na fotce je trubka ještě celá, je to jediný co zůstalo v celku. Ze 3/4 je trubka ruplá.

 

PočasíKam dál

twitterLukabike blog

© 2004-2012 Luka (Šíření textů či fotografií z těchto stránek je možné pouze se souhlasem autora!) | Aktualizace: 10:03 10.5.2012